Typy na wybory prezydenckie 2020

Typy na wybory prezydenckie 2020 1 Obstawiamy

Termin wyborów prezydenckich to okres głosowania. Zobacz jak bukmacherzy typują rezultaty wyborów prezydenckich…

W bieżącym tygodniu rozpocznie się I runda wyborów o fotel prezydenta. Wobec tego legalni bukmacherzy online, a w tym i BETFAN.PL proponują bez liku zakładów specjalnych połączonych z wydarzeniem, którym stopniowo zaczyna żyć w tym momencie cała Polska.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

DUDA BĄDŹ TRZASKOWSKI?

Na wejściu rozpocznijmy od tego, co najważniejsze. U tego legalnego polskiego bukmachera możecie typować, który kandydat wygra wybory prezydenckie. Na razie pewniakiem u firm bukmacherskich jest rzecz jasna Andrzej Duda, jaki możliwie w jakim kolwiek badaniu opini publicznej okupuje 1 pozycję w rankingach.

Jednakże od kiedy Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla aspiranta popieranego przez PO bardzo wzrosło. Do tego stopnia, że w poniektórych zapowiedziach zwycięża on i bieżącego prezydenta. Co prawda trochę, lecz jednak.

Eksperci w BETFAN liczą, że na 54% zwycięży Duda. Szanse na to że zawody o fotel prezydenta wygra Trzaskowski szacowane są na nieomalże 44%.
Wprawdzie Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz zdołają oczekiwać mniej więcej 10% poparcia, to nie mają praktycznie najmniejszych sposobności na to, aby dotrzeć do II rundy.

Typy na wybory prezydenckie 2020 2 Obstawiamy

Również jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń czy choćby Stanisław Żółtek. Wprawdzie ten ostatni kandydat z powodu programu „Menelowe+” może w opinii bukmacherów online de facto nazbierać jakieś 2 punkty %.

REZULTATY PRETENDENTÓW w WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Polsce dają oprócz tego możność typowania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, jak wielu kandydatów razem dostanie chociaż 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą efekty wszelkich osób starających się o funkcję głowy państwa. Nie ulega kwestii, że nieomal na pewno będzie II runda. Co ważne, już dziś możecie typować, jaki efekt dostaną w niej Duda i Trzaskowski, którzy zapewne na bank się w niej pojawią.

Reasumując: wszelkie typy, jakie pragnęlibyście odszukać na temat wyborów na głowę państwa odnajdziecie na wortalu www.betfan.pl.
Z pewnością jest tak dużo typów że każdy typer znajdzie coś atrakcyjnego do typowania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje