Typy na MŚ w piłce nożnej

Typy na MŚ w piłce nożnej 1 Obstawiamy

Mecze w eliminacjach do MŚ w 2022 z pewnością pokażą, że wszystkie drużyny prezentują bardzo zbliżony poziom. Każdy wynik jest możliwy i coraz trudniej wskazać faworyta do zdobycia mistrzostwa naszego kontynentu.

W Polskiej grupie do ostatniego gwizdka sędziego każda z drużyn będzie miała szansę na awans.

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza reprezentacja w eliminacjach do Euro 2020 – choć nie wszyscy wierzyli w ten sukces kadry Jerzego Brzęczka. Przed eliminacjami wielu kibiców miało wątpliwości, czy kadra przygotowywana przez trenera będzie w stanie nawiązać do najlepszych tradycji polskiej piłki nożnej.

Czy Polska pojedzie na MŚ 2022?

Wątpliwości budzi nie tylko fakt, czy wyjdziemy z grupy eliminacyjnej do MŚ w piłce nożnej, ale wielu sceptyków uważa, że zdobędziemy podczas tej imprezy choć 1 gola. Tymczasem nasi piłkarze niesieni fanatycznym dopingiem kibiców wg Nas rozegrają naprawdę udane spotkania i o awansie do kolejnej fazy MŚ w piłce nożnej zadecyduje absolutna walka do ostatniego gwizdka sędziego.

Nie zawodzą piłkarze, pochwały zbiera nasza publiczność, która tradycyjnie jest dwunastym zawodnikiem biało – czerwonych.

Niestety od europejskiego poziomu odstaje trochę nasz obrona. Nasz selekcjoner wg Nas, podejmuje niewłaściwe decyzje dotyczące obrońców i w efekcie pozbawia drużynę dodatkowych szans. Brak zmian w niektórych meczach w eliminacjach choćby do Euro 2020 pokazuje że z obroną mamy kłopot (zresztą nie od dziś).

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Okazuje się, że na europejskim poziomie nie wystarczy jedynie dobre samopoczucie, dobre stosunki z dziennikarzami i spełnianie zachcianek różnych menadżerów. Polski przykład pokazuje, że trener reprezentacji powinien być człowiekiem z wszechstronnym przygotowaniem.

Zbliżające się mecze eliminacyjne zapowiadają się niezwykle ciekawie. Serce każe wszystkim postawić na zwycięstwo naszych zawodników bez względu na to kto z piłkarzy zagra na obronie…

Poniżej przygotowaliśmy typy na MŚ w piłce nożnej:

czekamy na rozpoczęcie eliminacji do MŚ w piłce nożnej w Katarze