Promocje w STS

Promocje w STS 1 Bukmacherzy i promocje

To, co najbardziej interesuje wszystkich zainteresowanych obstawianiem w STS – czy to nowych, czy stałych graczy są na pewno promocje i bonusy bukmacherskie. Jak to wygląda u najpopularniejszego w Polsce bukmachera? Czas na promocje w STS.

Promocje na start

To, co wyróżnia promocje w STS, to ich wielość. Każdy z graczy, czy to od razu po rejestracji, czy będąc doświadczonym już typerem może skorzystać z kilku ciekawych bonusów. Wśród startowych promocji znajdziemy:

Bonus powitalny
STS dla każdego, kto zdecyduje się założyć u nich konto proponuje bonus od pierwszego depozytu do 1200 złotych. Oznacza to, że w zależności ile wpłacimy podczas premierowej wpłaty, dokładnie tyle dany gracz otrzyma w formie bonusu. Oczywiście takich środków nie można od razu wypłacić – należy dokonać obrotu. STS.PL ustalił, że będzie to trzykrotność otrzymanej stawki po kursie 1.91.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Freebet
Kolejnym z bonusów, które przygotował STS jest freebet, czyli środki bez konieczności depozytu. Wystarczy podczas rejestracji wpisać w rubrykę „posiadam kod promocyjny” hasło VIPKOD. Wtedy automatycznie po zalogowaniu środki znajdą się na koncie bonusowym. Warunki obrotu przy każdej startowej promocji u tego bukmachera są takie same.

bonus na Betgames
Ostatnią z promocji w STS na start jest bonus „Pewne 20 PLN na Betgames”. Każdy, kto zdecyduje się na swego rodzaju gry kasynowe może otrzymać nawet 20 złotych za przegrane typy na bakarat, wojnę oraz pokera. Jedynym wymogiem są kupony z kursem minimalnym 1.90.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Promocje dla stałych graczy

STS nie zapomina również o swoich stałych typerach. Co jakiś czas organizuje on coraz to nowsze i ciekawsze promocje, które powstają zwykle gdy rozgrywane są ważne wydarzenia sportowe, jak chociażby Igrzyska Olimpijskie, czy piłkarskie Euro.

Ekstra 30 złotych
Ciekawą promocją w STS jest „Ekstra 30 PLN” za regularną grę u tego bukmachera. Wystarczy, że gracze w przeciągu tygodnia uda im się osiągnąć 200 złotych obrotu, a kurs minimalny takiego zakładu wynosi 1.85. Jeśli warunki zostaną spełnione bukmacher zwróci 30 złotych w formie bonusu. Jest to akcja ciągła, a więc co tydzień można liczyć na dodatkowe 30 złotych na grę.

Seria bonusów „Bezpieczne 25”
Na ten moment STS.PL ruszył z serią bonusów „Bezpieczne 25 PLN”. Wśród nich znajdziemy takie promocje na kilka dyscyplin.

Pierwsza z nich została stworzona na sporty wirtualne. Żeby wziąć udział w promocji należy się oczywiście do niej zapisać, a także dokonać obrotu 300 złotych w przeciągu tygodnia kalendarzowego po kursie co najmniej 2.0. Każdy, kto tego dokona otrzyma 25 złotych w formie bonusu. Taki bonus również gracze mogą otrzymywać co tydzień.

Drugi z serii dotyczy 25 złotych na e-sport. Tutaj warunki są nieco inne – kupony SOLO z kursem minimum 1.85. Po przegranym kuponie bukmacher dodaje 10% wkładu na konto bonusowe, a rozliczany jest do 3. dni po zakończeniu etapu (każdy z nich trwa tydzień).

Ostatnim bonusem „Bezpieczne 25 PLN” został stworzony na Betgames. Tutaj kurs minimalny został określony na 2.0. W przeciągu tygodnia kalendarzowego gracz może otrzymać 10% od wygranych zakładów w całym tygodniu na Betgames.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę