Promocje w Fortunie

Promocje w Fortunie 1 Bukmacherzy i promocje

Na polskim rynku bukmacherskim znajdziemy już blisko 20. legalnych firm, każda z nich musi się czymś wyróżniać. Bukmacherzy jak choćby Fortuna czy STS  prześcigają się w promocjach i bonusach powitalnych. Dzisiaj przedstawimy wszystkie promocje w Fortunie. Jak one wyglądają?

Ciekawa promocja od pierwszego depozytu

Jak na jednego z lepszych bukmacherów przystało – nie mogło zabraknąć bonusu od pierwszej wpłaty. Fortuna.pl oferuje możliwość otrzymania nawet 1000 złotych od pierwszego depozytu. Taką kwotę, jaką wpłaci gracz na początku swojej przygody – tyle otrzyma w bonusie.

Aby dokonać obrotu stawką w celu jej wypłaty należy obrócić ją czterokrotnie po kursie minimalnym 1.90. Ciekawym rozwiązaniem jest licznik w zakładce „moje bonusy”, dzięki któremu jasno widać, ile brakuje do spełnienia warunków promocji.

Darmowe środki na start

Kolejną z promocji w Fortunie jest freebet. Nie jest to jednak klasyczny bonus tego typu. Każdy z gracz za rejestrację otrzyma 2800 punktów Klubu Fortuna Plus. Odpowiadają one 20 złotym freebetu, a co najciekawsze – nie ma on żadnych warunków dotyczących obrotu i kursu minimalnego.

Promocje w Fortunie 2 Bukmacherzy i promocje

Wystarczy postawić kupon i przy ewentualnej wygranej, środki znajdują się już na koncie depozytowym. Warto pamiętać, że takie punkty możemy zbierać dalej, nie trzeba ich od razu wydać, ponieważ później można skorzystać z e-shopu w którym płaci się właśnie punktami.

Zakład bez ryzyka

Ostatni z bonusów startowych dotyczy zakładu bez ryzyka. W tej promocji każdy z graczy może otrzymać ubezpieczony kupon do 120 złotych. Oznacza to, że w przypadku niepowodzenia gracze otrzymują zwrot stawki w bonusie. Aby móc je wypłacić – obowiązują takie same wymogi jak w przypadku bonusu od depozytu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Promocje za punkty

Przejdźmy do promocji w Fortunie dla stałych graczy. Chodzi tutaj o wyżej wymienione punkty, które gracze zbierają w Klubie Fortuna Plus. Przy zebraniu odpowiedniej ilości, gracze mogą udać się do zakładki e-shop, który jest po prostu sklepem bukmacherskim. Tam każdy może znaleźć ceny – ilość punktów, za odpowiednie „produkty”. Zakupić można zakłady bez ryzyka, czy bonus od kolejnego depozytu.

Happy hours

Happy hours to klasyczna promocja, w której bukmacherzy podwyższają czasowo wygrane – opłacając za gracza podatek, czyli każdy kupon to ewentualna wygrana +14%. Tego typu promocja w Fortunie jest jednak jeszcze ciekawsza. Proponuje ona nieprzerywalne happy hours, gdzie za każdy kupon podatek zapłaci bukmacher. Wystarczy spełnić tylko podstawowe warunki – co najmniej trzy zdarzenia na kuponie, po kursie co najmniej 1.30.

Mistrzostwa Typerów

Ciekawą promocją – bo całoroczną są Mistrzostwa Typerów. Każdy, kto należy do Fortuna Klub Plus bierze udział w tej akcji. Ów legalny bukmacher zdecydował, że w ranking będzie rozliczany co miesiąc i odbywa się on dwutorowo. Po pierwsze – jest to konkurs ogólnopolski, z którego wyłanianych jest 50. najlepszych typerów, a po drugie – stacjonarny. W każdym z punktów wygrywa po pięć najlepszych osób.Wygrane co miesiąc się zmieniają, a są to zarówno nagrody rzeczowe, jak i freebety i bonusy na kontach graczy.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego