Oglądaj mecze na żywo w LVBET

Oglądaj mecze na żywo w LVBET 1 A to ciekawe

Krajowy bukmacher internetowy LVBET non stop szlifuje swoją ofertę bukmacherską – dzisiaj o live streaming zdarzeń sportowych.

Wypuszczenie nowiuteńkiej strony w sieci (przypominam działa pod adresem www.lvbet.pl) dało szereg perspektywy w podobny sposób dla nas, jak i dla grających.
Ciągle staramy się wykorzystywać powierzchnię do włączania wszelakich nowości a także usprawnień, przykładem były ostatnimi czasy wprowadzone zakładki esportowe w wersji na telefon.

LVBET włącza live streaming

Choć esport od jakiegoś okresu stanowi znacząca z osi postępu LVBET, to nie koncentrujemy się zaledwie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciwko postulatom również tych obstawiających, którzy preferują standardowe dyscypliny. Celowo dla nich pojawiła się pomocna nowiusieńka funkcjonalność – streaming wydarzeń sportowych.

Wprowadzenie streamingu wydarzeń sportowych to nowy krok w kierunku możliwie jak największego otwarcia się na polskich użytkowników.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Na dziś modyfikujemy krajową działalność, wyruszamy naprzeciwko trendom tudzież wdrażamy ciekawostki techniczne możliwości oferowane przez innowacyjne media, w konsekwencji by LVBET.PL wciąż wzmacniał swoją aktywność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do dziś dnia streamy (bowiem tak potocznie zwana jest możliwość obserwowania meczów w trakcie) z najistotniejszych wydarzeń które można obstawiać używane były tylko w wypadku esportu. Dzisiaj to się zmieni.

W wyniku tego chcemy uatrakcyjnić naszym użytkownikom czas spędzony na stronie LVBET.PL. Dzięki temu będą zdołali live monitorować dowolne mniejsze wydarzenia sportowe przystępne w naszej propozycji bukmacherskiej.
Pośród nich znajdziemy pojedynki m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. Z czasem propozycja streamingowa będzie powiększana o kolejne pojedynki lub dziedziny sportu.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Więcej o Esporcie na esport24.pl