Jak grać w ruletkę

Jak grać w ruletkę 1 Obstawiamy

Jeśli wybierasz się do kasyna czy to kasyna online czy stacjonarnego to warto wiedzieć jak grać w ruletkę by chociaż nie przegrać całej gotówki 😉

Poszukiwania systemu do gry w ruletkę zacząłbym od systemu który ładnie się nazywa  – Szczęśliwa siódemka. Według wielu to najlepszy system do ruletki w kasynie – z którego wiele osób które non stop chodzą do kasyna skutecznie korzysta.

Czy szczęście ma coś wspólnego z darmowymi grami hazardowymi online?

Absolutnie nie, liczy się tu tylko i wyłącznie nasza wiedza. Przedstawiamy Państwu zatem system do ruletki „Szczęśliwa siódemka”.

Szczęśliwa siódemka

Ci, którzy wierzą, że liczy się także szczęście, mogą spróbować tego systemu, by się wzbogacić. Ten system gry w ruletkę przeznaczony jest dla tych graczy, którzy kochają mocny styl gry. Chodzi tu o bardzo agresywne systemy na ruletkę, co ważniejsze, system ten jest odpowiedni dla osób, które mają mały kapitał.

Z jego pomocą możecie całkowicie bez wysiłku zarobić setki dolarów, podczas gdy ryzykujecie najwięcej 5 dolarów swojego kapitału.

Jak więc grać?

Stawiamy 5 dolarów na kolory. Jeżeli wygramy, to następnym razem obstawiamy o połowę więcej, niż dotychczas.

Jeżeli stawki nie możesz podzielić przez 2 to zaokrąglij ją na najbliższy całkowity numer – w górę. Na przykład, jeśli wygrasz 5 dolarów to następna stawka będzie 5 + połowa z 5, tak więc po zaokrągleniu musimy postawić 8$.

Jeśli przegrasz, to z powrotem wracasz do stawki 5$. Celem takiego stylu gry jest wygranie 7 stawek w szeregu. Kiedy Ci się to uda, to masz już w kieszeni 165 dolarów! Korzyścią takiego systemu do gry w ruletkę jest to, że nigdy nie obstawisz więcej niż 5 dolarów własnego kapitału, i jeśli nie masz nerwów na kontynuowanie gry, możesz teraz w spokoju odejść z mniejszą wygraną, gdy np. padnie kolor 2x za sobą.

Jak grać w ruletkę 2 Obstawiamy

Chcesz zagrać agresywniej? Czujesz, że masz dobrą passę?

Nie ma problemu. Jest jeszcze jedna możliwość gry, w takim systemie. Jeśli chcesz ponownie powracać na początek, wystarczy tylko gdy powrócisz o 2 kroki do tyłu (jeśli jest to oczywiście możliwe).

Na przykład:

Powiedzmy, że wygrałeś 4x po sobie, według tabel powinieneś następnie postawić 27 dolarów. Jeśli je stracisz, następna Twoja stawka będzie wynosiła 12 dolarów (2 kroki do tyłu). Jeśli nie stracisz tych 12$, ciągle jesteś 4 $ na plusie! Jeśli podczas postawienia 12 $ wygrasz, to grasz dalej, ale tym razem stawiasz już nie 12$ ale 18$!

Ta wersja systemu jest trochę agresywna, ale uzyskać możesz dużo szybciej spore pieniądze, często jednak wybierając taki system, gracze popełniają w nim wiele błędów, dlatego też graj z notatnikiem w ręku!

Jeżeli nie popełnisz błędu i będziesz miał odrobinkę szczęście, to może okazać się, że ten system będzie dla Ciebie bardzo zyskowny, przez co stosowany zawsze wtedy gdy zastanowisz się – jak grać w ruletkę.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje