KSW w Fortunie – najbliższa gala

KSW w Fortunie - najbliższa gala 1 Obstawiamy

Legalny bukmacher online Fortuna i Federacja KSW (organizacja MMA), rozpoczęły współpracę. A to znaczy typowanie walk KSW u tegoż buka.
Sygnowany 2-letni układ obejmuje każde pojedynki w klatce KSW zamierzone na 2020 a także 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy wydarzeniach organizowanych przez Federację KSW. Bukmacher stworzył dla fanatyków MMA spore bonusy, konkursy oraz zakłady nadzwyczajne, które wyszukacie w oficjalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Typuj KSW z Fortuną

Ciągłe rozwijanie partnerstw w biznesie jest dla nas fundamentalne w rozroście nie jedynie samej Organizacji KSW, ale i całej dziedziny sportowej. Ogromnie się raduję, że do gremia partnerów przystąpił lider zakładów bukmacherskich w Polsce, jaki będzie nam asystować nie jedynie na rynku polskim, ale także przy naszych zewnętrznych wydarzeniach.

„Bardzo cieszę się z podjętej współpracy oraz mam wiarę, że przyniesie ona obydwu organizacjom dużo satysfakcji.” – odpowiada Martin Lewandowski, dyrektor Organizacji KSW.

Podpisanie układu z Federacją KSW było dla nas naturalną decyzją. Od długiego okresu oglądamy ogromny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to szanowana i nader szeroko rozpoznawalna organizacja w świecie sportów walki, tym samym wierzymy, że za sprawą tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla wszelkich entuzjastów MMA a także dotrze do jeszcze liczniejszej grupy osób obserwujących dowolne wydarzenie aranżowane przez jednostkę KSW.

Już teraz proponujemy największą ilość zakładów prematch oraz na żywo w Polsce na dowolne najważniejsze gale na świecie, a mogę zaręczyć, że zacząwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa tudzież marketingowa będzie jeszcze bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk naczelny Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej znana organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie i jedna z najbardziej uznanych na świecie. To aktualnie także drugie obok Tour de Pologne lokalne przedsięwzięcie sportowe, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach zrealizowanych przez KSW w Polsce, Anglii a także Irlandii wojowało ponad 300 zawodników.
KSW od 16 lat kreuje historię europejskiego MMA, przygotowując najbardziej rozpoznawalne gale MMA na starym kontynencie. Jednostka propaguje dyscyplinę a także modeluje jej sportowe sławy.

W ostatnim czasie Federacja święci pokaźne sukcesy: urządziła na przykład wtórą na świecie galę MMA odnośnie do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wówczas to sprzedano 57 766 biletów, a także efektowne gale za granicą – w Irlandii, Chorwacji bądź Anglii.

Fortuna to nie jedynie walki w klatce 😉

Fortuna to legalnie funkcjonująca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład spółek zależnych od Fortuna Entertainment Group, ogromnej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W naszym Kraju ów legalny bukmacher on line organizuje działalność w kanale on line na www.efortuna.pl i w aplikacjach na telefony na Android a także iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej ponad 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego