Esport u bukmacherów – LVBET

Esport u bukmacherów - LVBET 1 A to ciekawe

Obstawianie eSportu to bardzo dobry sposób na zarabianie on-line – jeżeli choćby trochę mamy o tym wiedzę.
Oczywiście znacząca część buków w Polsce proponuje zakłady wzajemne na Esport, a w rzeczonej grupie jest naturalnie LVBET.

Jaki w ostatnim czasie uruchomił dodatkową zakładkę esportową z dużą propozycją kursów na żywo plus szansą obserwowania spotkań na żywo. Obecnie gracze zdołają robić użytek z tejże zakładki na swoich komórkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Legalni bukmacherzy a Esport

Oglądanie oraz typowanie esportu na smartfonie przenigdy nie było szybsze. Teraz odrębna zakładka esport dostępna jest w konkretnym położeniu – na poświęconej klientom podstronie.
Wprowadzenie tejże funkcjonalności wielce obetnie czas konieczny na sklecenie kuponu oraz uprości wyszukanie interesujących meczów w w największym stopniu ciekawych rozgrywkach.

Nowym krokiem zmian w odsłonie mobile LVBET było zastosowanie oglądania streamów z różnorakich meczów na żywo w ramach spotkań eSportowych. Do dziś osiągalne były one wyłącznie w wersji na laptopy LV BET, teraz najważniejsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends oraz wiele kolejnych będzie można oglądać także na wyświetlaczach telefonów oraz tabletów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – prężny rozwój

LVBET na każdym kroku mocniej otwiera się na esport, dziś wykonujemy to z olbrzymią energią. Non stop pragniemy się polepszać w owym charakterze, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w wersji mobile jest tego rzetelnym przykładem.
Poprawiamy nie jedynie własny soft, ale też rozszerzamy swoją działalność na nowych sektorach, do jakich niewątpliwie zdołamy zaliczyć esport – ogłosiła Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

Krótko o bukmacherze LVBET

Wymieniony legalny bukmacher on line działa na polskim rynku od ponad trzech lat. Na razie spółka zaangażowała się w ożywienie różnych dyscyplin tudzież parunastu klubów sportowych. LVBET jest sponsorem naczelnym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź.

Co więcej, „wszedł” w sponsoring polskiej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series plus na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę