Bonusy na Ekstraklasę u bukmacherów

Bonusy na Ekstraklasę u bukmacherów 1 A to ciekawe

Typowanie Ekstraklasy zdoła dać spory profit – pod warunkiem iż wiemy jak typować te mecze u buka. Dodatkowo czasami legalnie działający bukmacherzy on line proponują promocje na pojedynki Ekstraklasy, przez co zdołamy ekstra zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak dokładnie jest aktualnie – dzięki ofercie na www.superbet.pl

Z uwagi na start Ekstraklasy wymieniony legalny bukmacher internetowy startuje z nową kampanią dla nowo rejestrujących się graczy zakładów wzajemnych (zamierzają robić tego typu akcje promocyjne co siedem dni).
A my obstawiający jedynie na tym skorzystamy.

REJESTRACJA W SUPERBET + KOD
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Oferta na mecze w Ekstraklasie

Nie licząc bonusu powitalnego dowolny z nowo rejestrujących się graczy, który przeprowadzi rejestrację między 29.01 a 31.01 dostanie dodatkowy bonus.

Ważne! Omawiana oferta prawdopodobnie będzie co pewien czas przedłużana.

Kluczowe warunki oferty Superbet

1) Kiedy użytkownik wpłaci minimum 50 zł i obstawi 50 zł na Ekstraklasę (środki z przelewu) to uzyska oprócz oferty na start, bonus w wysokości 50 zł,

2)Kiedy użytkownik wpłaci min 100 zł i obstawi za 100 na Ekstraklasę (środki z przelewu) to uzyska oprócz oferty na start, bonus w wysokości 100 zł.

3) Kiedy użytkownik wpłaci min 150 zł i obstawi za 100 na Ekstraklasę (środki z przelewu) to uzyska oprócz oferty na start, bonus w wysokości 150 zł.

Szczegóły tej promocji odnajdziecie na https://superbet.pl/Ekstraklasa

Dodatkowo wystartowali oni jeszcze z kolejną pulą Super Game. Ogólna pula do wygrania to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje