Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Zbiórka karmy dla zwierząt w sklepach Kefirek 9.2.2012

Pobierz informację jako plik docx

Przez 8 dni, od piątku 10 lutego, do kolejnego piątku – Światowego Dnia Kota – trwać będzie zbiórka karmy dla zwierząt – podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Zbiórka będzie prowadzona we wszystkich 76 sklepach Kefirek.

Gdzie, kiedy i jak

W sklepach ustawione zostaną kosze, do których można składać karmę. Organizatorzy proszą o produkty szczelnie zapakowane. Karmę można też kupić na miejscu.

Pomóżmy zwierzakom

Produkty trafią do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie; Towarzystwo wydaje też karmę innym organizacjom i osobom prywatnym zaangażowanym w pomoc zwierzętom. Prezes KTOZ, Jadwiga Osuchowa twierdzi, że akcja jest bardzo potrzebna:

– Każda taka akcja ma ogromne znaczenie! Zbiórka karmy to rzecz niezwykle istotna. Dzięki niej mamy pewność, że nasze zwierzęta przez klika najbliższych zimowych tygodni będą najedzone. Z doświadczenia wiem też, że takie działanie jest zaraźliwe. Jak zaczną jedni, inni chętnie się dołączają lub organizują własne przedsięwzięcia – mówi Jadwiga Osuchowa.

Dlaczego Kefirek?

Sieć sklepów Kefirek stara się być odpowiedzialnym uczestnikiem życia regionalnej społeczności. –Wiele sklepów jest blisko. My chcemy być sąsiadem nie tylko bliskim, ale dobrym – mówi Mariusz Buchała, prezes spółki kefirek S.A.

Kefirek to najbardziej dynamiczna sieć spożywcza w Małopolsce i jedna z niewielu naprawdę regionalnych. Od 1999 r. buduje markę na wysokiej jakości obsługi i wzorcowych stoiskach tradycyjnych. Obecnie skupia 76 sklepów. W roku 2011 sieć otworzyła 29 sklepów franczyzowych.