Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Targi Kefirek zakończone, 12.9.2012

W piątek, 7 września, zakończyły się pierwsze Targi Kefirek – największa impreza handlowa branży spożywczej w Małopolsce. Organizatorzy wyrażają zadowolenie i zapowiadają kolejne edycje.

W Targach udział wzięło ok. 70 wystawców – producentów i dystrybutorów żywności – oraz setki detalistów. Ekspozycja zajęła ok. 1000 m2. Uczestnicy skorzystali z bogatej oferty specjalnej wystawców oraz okazji do skosztowania nowości.

Równolegle z wystawą toczyły się otwarte szkolenia nt. zagadnień prawnych, handlowych, zarządzania. Wszystkie one uzyskały bardzo wysokie oceny uczestników.

Wieczorny bankiet, który uświetniły gwiazdy – Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz – gościł blisko 300 osób: Dostawców, właścicieli sklepów sieci Kefirek i innych kluczowych klientów centrum dystrybucyjnego Serpol.

W czasie bankietu ogłoszono wyniki konkursu „Odjedź z Kefirkiem” dla franczyzobiorców sieci. Fiatem Panda wyróżniony został sklep Koen w Prandocinie. W kolejnej edycji do wygrania będą już 2 Fiaty Punto.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu targów – mówi Sławomir Rupikowski, Wiceprezes Zarządu. – Jest to w dużej mierze zasługa Wystawców, bo dzięki nim impreza była bardzo atrakcyjna dla właścicieli sklepów. Oprócz dobrej oferty klienci docenili możliwość spotkania z dostawcami i szczerej rozmowy. W kolejnych edycjach liczymy na o wiele większą frekwencję odwiedzających.

Pobierz zdjęcia (format ZIP, 72 MB).