Wybierz miejscowość z poniższej listy

Strona główna   ›   O firmie   ›   Oferty pracy
Oferty pracy
X
Formularz
04.06.2014
Sprzedawca - kasjer

Sprzedawca – kasjer

(praca na terenie Krakowa)

Twoje zadanie na stanowisku Sprzedawcy – kasjera:

  • obsługa klienta poprzez udzielanie informacji o ofercie handlowej
  • szybka i profesjonalna obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych
  • dbanie o ekspozycję towaru (uzupełnianie braków towarowych)
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • uśmiech i pozytywne nastawienie do klienta
  • kontrola rotacji produktów oraz dat przydatności do spożycia

Kandydacie powinieneś posiadać:

  • wysoki poziom kulturalnej obsługi klienta
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wymagane doświadczenie na stanowisku Sprzedawcy (umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego)
  • mile widziane doświadczenie z  obsługi stosika mięso –wędliny –sery
  • książeczkę SANEPID

Naszemu pracownikowi oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • umowa o pracę po okresie szkolenia z wynagrodzeniem 1600zł brutto + ekwiwalent za pranie + premie
  • system motywacyjny
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość wyboru lokalizacji zgodnie z zapotrzebowaniem (do wyboru sklepy 2- i 3-zmianowe)

Szczegółowe informacje odnośnie zatrudnienia będą wyjaśniane na rozmowach kwalifikacyjnych.

04.06.2014
Sprzedawca na stoisku mięso-wędliny-sery

Profesjonalna obsługa klienta to podstawowe zadanie każdego Sprzedawcy. Twój uśmiech i pozytywne nastawienie do pracy są wizytówką  firmy.

Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze: Sprzedawca na stoisku mięso-wędliny-sery.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania naszego Sprzedawcy:

  • dbanie o estetykę i zgodność etykiet cenowych

Wymagania stawiane dla kandydata:

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • minimum 1 rok doświadczenia w sklepie mięsnym, wędliniarskim lub spożywczym z lada mięsną
  • dobra znajomość asortymentu mięso – wędliny
  • dodatkowym atutem będzie znajomość asortymentu serów żółtych
  • wysoki poziom komunikatywności i łatwość nawiązywania kontaktów

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie poparte systemem premiowym
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • możliwość wyboru lokalizacji zgodnie z zapotrzebowaniem
  • elastyczne godziny pracy (praca w systemie dwu- i trzyzmianowym)

Z NAMI PRACA NABIERA SMAKU…

04.06.2014
Zatrudnimy uczniów i studentów do pracy w naszych sklepach!

Przydałaby się własna kasa?

Przyjdź i pracuj z nami w wybranym sklepie w Krakowie

kefirek S.A.daje szanse na wzbogacenie Twojego portfela o dodatkowe fundusze

Jeśli jesteś:

- Uczniem/Studentem

- pełen energii i motywacji do pracy

- osobą dobrze zorganizowaną

i posiadasz:

- aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych

- doświadczenie w branży spożywczej (mile widziane)

Razem z nami zasmakuj pracy i ciesz się finansową swobodą!

Co oferujemy?

- elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w systemie dwu-, trzyzmianowym)

- zdobycie cennego doświadczenia w branży FMCG

- pracę w przyjaznym zespole

- możliwość wyboru lokalizacji pracy zgodnie z zapotrzebowaniem

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.