Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

Wybierz miejscowość z poniższej listy

O firmie

Naturalnie pracujemy na sukces!

Sklepy Kefirek należące do sieci Polskich Sklepów Spożywczych SPAR są idealnym miejscem codziennych zakupów dla wszystkich którzy cenią jedzenie świeże i różnorodne. Taki właśnie asortyment znajdziesz w każdym ze sklepów działających pod naszym szyldem w Krakowie, Myślenicach i Kasince Małej.

Powinieneś zobaczyć świeżutkie dostawy, jakie codziennie otrzymujemy... Pachnące pieczywo, mleko i masło, wiele gatunków serów – między innymi sery góralskie, sery z mleka owczego i koziego czy serki fromage – złociste miody, a także oryginalne produkty tradycyjne dostarczane prosto od sprawdzonych dostawców z Polski, Słowacji, Czech, Niemiec i Węgier.

Sukces zawdzięczamy przede wszystkim dbałości o to, żeby produkty, które rozkładamy na półkach były tak świeże i naturalne, jak to możliwe. Zapewnia to hurtownia Serpol, która od lat zaspokaja aż 70% potrzeb towarowych naszych sklepów, dostarczając nam np. wyjątkowe w skali kraju produkty marki Gazda.

Tak dużego zaufania klientów do marki sklepów Kefirek nie wzbudziliśmy od razu. Od czasu, kiedy otwarliśmy pierwszy Kefirek w 1999 roku nasi klienci przekonywali się codziennie, że warto u nas robić zakupy, a my uczyliśmy się, jak negocjować z dostawcami, żeby otrzymać jak najkorzystniejsze warunki handlowe. Dzięki temu, mogliśmy systematycznie rozszerzać swoją sieć zakładając własne placówki.