Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Największe spotkanie branży spożywczej w Małopolsce 4.9.2012

W najbliższy piątek, 7 września w godz. 10-17, w hali Targów w Krakowie, przy ul. Centralnej 41, odbędą się pierwsze Targi Kefirek. Jest to największa tego typu impreza w regionie.

Do udziału w targach zaproszeni są właściciele sklepów spożywczych z województwa małopolskiego. Organizatorzy spodziewają się kilkuset gości. – Klientów hurtowni Serpol jest blisko tysiąc, a Targi są otwarte także dla innych detalistów – mówi Janusz Kot, dyrektor marketingu firm Kefirek i Serpol, organizator Targów.

Na detalistów będzie czekać blisko 70 wystawców – producentów i dystrybutorów artykułów żywnościowych a także firm oferujących usługi i sprzęt dla biznesu. Transakcje zawarte na Targach będą premiowane specjalnymi warunkami handlowymi.

Na Targach Kefirek będzie też miał miejsce panel szkoleniowy. Uczestnicy będą mogli nieodpłatnie skorzystać z wiedzy ekspertów w dziedzinie prawa pracy, merchandisingu, czy marketingu.