Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Kefirek świętuje 22.5.2012

W piątek, 18 maja w podkrakowskim Dworze w Tomaszowicach odbyła się konferencja sieci franczyzowej Kefirek. Blisko 200 osób świętowało kolejny rok rozwoju sieci. Najlepsi franczyzobiorcy otrzymali cenne nagrody, a zabawa trwała prawie do rana.

Rok sukcesów

W ciągu ostatniego roku do sieci wstąpiło 20 sklepów, a obroty wzrosły o 39%. Aż o 71% wzrosła liczba umów z dostawcami sieci, ws. rabatów wstecznych dla sklepów – tzw. retra.

Zarząd Kefirka jako sprężynę wzrostu wskazywał atrakcyjność sieci dla klienta końcowego, popartą solidnym marketingiem. Dalszy dynamiczny rozwój ma opierać się na tych samych czynnikach, a także na nowo otwartym centrum logistycznym. Magazyn o pojemności 3500 palet należy do grupy najnowocześniejszych w kraju. Dzięki elastycznej architekturze będzie możliwe szybkie podwojenie dostępnej powierzchni magazynu.

Najlepsi nagrodzeni

Na gali sieci wręczono nagrody najlepszym uczestnikom sieci Kefirek. Miano Kreatora Sieci zyskały bardzo dynamiczne sklepy Interlex z Krakowa. Najlepszym debiutem wykazały się Delikatesy Centrum z Zabierzowa. Największą spójność asortymentu z całością sieci wykazał Frutto Market ze Świątnik Górnych, jeden z najstarszych uczestników sieci. Za największy udział marek własnych w obrocie nagrodzono PSS w Skawinie, z kolei Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu z Krzeszowic okazała się najbardziej rzetelnym płatnikiem. Najważniejszą nagrodę, za najlepszą realizację warunków umowy, otrzymał sklep Ludwinów z krakowskich Bronowic.

Samochód za franczyzę

Zarząd firmy ogłosił konkurs, w którym każdy franczyzobiorca, niezależnie od wielkości i stażu, może wygrać samochód osobowy. Konkurs będzie trwał od początku czerwca do końca sierpnia.

Galeria zdjęć z Gali...