Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

Wybierz miejscowość z poniższej listy

Dla klientów

Jedz lepiej, żyj lepiej!

Wierzymy, że to, co jesz ma wpływ na to, jak żyjesz.

Dla nas to jasne, że produkty, które oferujemy, muszą być najwyższej jakości – warzywa i owoce jędrne i soczyste, smakowicie pachnące wędliny, przygotowane według tradycyjnych receptur, a mięso - najświeższe.

Oczywiste jest również to, że najzdrowsza jest żywność niskoprzetworzona, dlatego codziennie dostarczamy do naszych sklepów setki produktów tradycyjnych z rejonów górskich.

Klienci mówią, że wyjątkowa świeżość warzyw, wędlin, mięs i nabiału, jakie oferujemy, czyni nasze sklepy wyjątkowymi. Rzeczywiście, gdybyś spytał nas skąd dokładnie pochodzą nasze świeże produkty, moglibyśmy Ci wskazać konkretne miejscowości!

Droga naszych serów, wędliny czy napojów mlecznych na Twój stół jest krótsza niż myślisz. Po prostu duża część naszych produktów pochodzi od zaufanych dostawców w Małopolsce i na Podhalu oraz producentów tradycyjnych wyrobów ze Słowacji, Czech, Węgier czy Niemiec.

Jeżeli więc szukasz inspiracji na zdrowe posiłki, które uszczęśliwią Twoją rodzinę i przyjaciół odwiedź najbliższy Kefirrek należący do Sieci Polskich Sklepów Spożywczych SPAR.